Celo nerezový kombinovaný dvouhřídelový odšťavňovač

Benefity dvouhřídelových odšťavňovačů:

  •  Dlouhá životnost
  • Hezký celo nerezový design
  • Maximální výtěžnost
  • Preciznost vylisování
  • Pomalé odšťavňování a zachování živin a enzymů.

Dvouhřídelové odšťavňovače patří mezi nejvýkonnější odšťavňovače na světě. Zvládnou vymáčknout šťávu z jablek, ananasu, máty, hroznového vína, listové zeleniny, mrkve a mnoho dalšího. Velmi dobře si poradí i s měkkým ovocem.

Nerezový model Anger Juicer je unikátní kombinací šnekového a dvouhřídelového odšťavňovače, takže vám zajistí vysokou výtěžnost surovin a velkou variabilitu používaných surovin. 

dvouhřídelový odšťavňovač

Ovocné a zeleninové šťávy a mnoho dalšího

Nejen, že s ním vyrobíte úžasné zeleninové a ovocné šťávy, ale také těstoviny, homogenizované potraviny, ovocné sorbety, zmrzliny, tofu, ořechové másla, sojové mléko a jiné laskominky. 

Dalšími úžasnými výhodami jsou bezesporu to, že je tento pomocník nezničitelný a vydrží po mnoho generací a další je pomalé a tím pádem šetrné odšťavňování, takže se zachovají enzymy a vitamíny v látkách a živinách.

Dvouhřídelové kombinované odšťavňovače mají spoustu výhod a benefitů. Navíc jeho používání je vlemi jednoduché, šetrné a bezpečné. Opravdu to s ním zvládne každý, odšťavňování je tam velmi jednoduchá záležitost. Je velmi bohatý a odšťavnění s ním zvládne každý.

Přesvědčit se o úžasných výhodách dvouhřídelových odšťavňovačů můžete i vy.