Ovocné a zeleninové freshe díky odšťavňovači

Receptů na nápoje, které si zamilujete a které jsou zároveň velmi prospěšné pro vaše zdraví, je pestrá a bohatá škála. Připravit si můžete doma v odšťavňovači pochoutky, které nejenom že skvěle vypadají, ale zároveň i výborně chutnají, což je ideální kombinace,
Při hledání ideálního receptu na nápoj nebo džus z odšťavňovače narazíte na neskutečné množství lákavých kombinací, ovšem některé, které jsou sice zdravé, nemusí chutnat dobře zrovna vám. Nejlepší kuchařkou receptů na nápoje jste vy a právě jenom vy znáte nejlíp svoje chutě.

Zobrazit nabídku na e-shopu

šťávy z ovoce a zeleniny

melounové smoothie

Ovocné a zeleninové šťávy

Můžete zkoušet a kombinovat nové věci, ovoce a zeleninu, připravujte si džusy, které jste ještě neměli. Zejména popusťte uzdu své fantazii a pořiďte si kvalitní odšťavňovač!  I vy můžete žít zdravě, stačí si pořídit skvělé pomocníky do kuchyně, kteří budou odšťavňovat. Žít zdravě tak nikdy nebylo jednodušší díky těmto skvělým lisům.

Poradíme vám, jak si připravit výborné ovocné a zeleninové freshe.

  • Zkuste zkombinovat: banán, špenát, ananas, mango
  • Zelené jablko, salátová okurka, máta, listy kapusty
  • Jahody, špenát, avokádo, pomeranč
  • banán, kadeřávek – přidat můžete skořici a lněné semínko
  • brokolice, špenát, řapíkatý celer, banán- také rostlinné mléko
  • avokádo, špenát, ananas, kadeřávek, salátová okurka

Pamatujte, že různé džusy a kombinace pomáhají na různé neduhy. Například některé jsou dobré na správnou funkci ledvin, jiné na detox jater, další na správnou činnost srdce a cév, jiné pomáhají s hubnutím, další mají lahodnou a sladkou chuť, jiné pomohou s imunitou a obranyschopností. Jiné vás zase nakopnou nebo ráno probudí. Vyzkoušejte také jablečné šťávy. Ovocné a zeleninové šťávy jsou jedním z předpokladů zdravého životního stylu včetně pitného režimu. Další tipy na šťávy přinášíme zde.