Rozdíly mezi Angel juicer 5500-8500S

Nový model 8500S se liší od předchozích 5500 a 7500 modelů tím, že na jeho soukolí a síto je použita ještě kvalitnější nerezová ocel. Na rozdíl od 5500 má automatický zpětný resers. Což je bezpečnostní opatření chrání díly odšťavňovače před poškozením a také v případě přeplnění surovinami zapne zpětný chod a ten automaticky sníží tlak v hlavním dílu a tím brání jeho poškození. Ovšem tyto parametry jsou stejné jako u modelu Angel juicer 7500.

Nerezový lis na ovoce je vhodný na kořenovou zeleninu, na ananas, jablka, hroznové víno, bylinky, listovou zeleninu, mladé obilí, semínka a jiné. Ovšem doporučujeme odšťavňovat spíše kvalitní tvrdá jablka, protože z měkkých by vzniklo spíše pyré, stejně jako u ostatních odstředivek nebo lisů.

 

Rozdíly mezi kombinovanými odšťavňovači

Jedná se o dokonalý a unikátní odšťavňovač s luxusním designem. Také je nezničitelný, díky odolnému a pevnému materiálu, nerezové ocele. Nemusíte se jeho poničení vůbec bát, je odolný před oděrkami, škrábanci i rozbitím a vydrží tak i vašim dalším generacím.

Vyzkoušejte dvouhřídelový odšťavňovač nejvyšší kvlaity pro každého. Používání s ním je velmi jednoduché, bezpečné a šetrné. Můžete si s ním vykouzlit úžasné ovocné a zeleninové šťávy. Kombinuje v sobě i šnekové odšťavňovače.

Dvouhřídelový odšťavňovač jako nezničitelný pomocník pro vás.

odšťavňovač té nejvyšší kvality