Inovovaný odšťavňovač Angel Juicer 

Dovolte nám představit úžasný odšťavňovač, který je kombinací dvouhřídelového a šnekového odšťavňovače. Je vhodný na vylisování veškerého ovoce a zeleniny. Zvládne s přehledem bobuloviny, kořenovou zeleninu, tedy i mrkev, listovou zeleninu, špenát, ananas, citrusy, hroznové víno, mladé obilí, klíčky, byliny, semínka a další.

 Rozdíl mezi modely 7500, 8500S  oproti 5500 je v automatickém zpětném reversu, který 7500 a 8500S mají. Jde o jakési bezpečnostní opatření, které chrání všechny díly odšťavňovače před poškozením a v případě přeplnění odšťavňovače je u něj aktivován zpětný chod, který automaticky sníží tlak v sítu a tím zabrání jeho případnému poškození.

Kvalitní a nezničitelný dvouhřídelový odšťavňovač

Navíc má tento produkt oproti předchozí verzi Angel Juicer 5500 automatický zpětný revers. Což je bezpečnostní opatření, které chrání díly odšťavňovače před poškozením – při přeplnění je aktivován zpětný chod a tak automaticky sníží tlak v hlavním dílu a tím zabrání jeho případnému poškození.

celonerezový design, který ve spojení s unikátním twin gear soukolím, tvoří dokonalý celek a rotuje pouze při rychlosti 82 otáček za minutu. Také jde o velmi jednoduché sestrojení ze čtyř dílů.

Vyzkoušejte tento moderní designový a celonerezový odšťavňovač té nejvyšší kvality pro jakékoliv použití s mnohými benefity.

Inovovaný model odšťavňovače se zpětným chodem navíc.

Image 1