Zdravý nápoj pomocí odšťavňovače Angel Juicer

Budete potřebovat tyto ingredience: 2 tvrdá jablka, 1 okurek, 1 hrst listů baby špenátu nebo salátu1 řapík celeru. Ovoce a zeleninu pečlivě omyjte a u jablka dbejte na to, aby bylo tvrdé. Ze starších měkkých jablek byste na místo šťávy získali spíše pyré. Pouze jenom vylisujte pomocí odšťavňovače.
Tento zelený osvěžující, detoxikační nápoj skvělé chuti se dá pít po celý den. V období letních veder doporučujeme pít vychlazený a sklenici s nápojem můžete přizdobit kolečkem citronu nebo snítkou máty a dosladit poctivým medem, ale jistě ho doporučuje pít po celý rok a v jakémkoliv období.

Detoxikační nápoje jsou velmi populární. S kvalitními dvouhřídelovými odšťavňovači je zvládnete jednoduše a rychle. Navíc díky kombinovaným odšťavňovačům zvládnete vylisovat šťávu ze všech druhů zeleniny a ovoce. Můžete tak zkoušet nápoje z okurky, jablek, zelené listové zeleniny. Ale také z bobulovin, citronů, naťové a kořenové zeleniny. Vyzkoušet skvělé nápoje plné vitamínů můžete i ve šněkových odšťavňovačích. Vyzkoušejte zelí s anansem. Jak správně odšťavňovat se dozvíte zde.

Zobrazit nabídku na e-shopu

Užijte si jednoduše a bez námahy zelené osvěžení a zároveň tak podpořte své zdraví.

Image 0