Šetrné odšťavňování pomocí dvouhřídelových odšťavňovačů

Odšťavňovače se dvěma hřídelemi získávají šťávu z připraveného ovoce a zeleniny jejich vylisováním mezi dvěma ozubenými kolečky.

Při tomto šetrném způsobu zpracování se vytváří minimální teplo, a proto vzácné enzymy a vitamíny jsou ve šťávě zachovány. Dvouhřídelové odšťavňovače umí navíc díky dokoupitelnému doplňkovému příslušenství vyrábět i těstoviny a také homogenizované potraviny. 

Nepřekonatelný dvouhřídelový odšťavňovač bude sloužit vám i další generaci.

odšťavněné šťávy z ovoce a zeleniny

Odšťavňovač vhodný na všechnu zeleninu a ovoce

Dvouhřídelový odšťavňovač Angel juicer je vhodný na zpracování téměř veškerých surovin od mrkve a jablek po mladé obilí nebo špenát.Také si můžete připravit i sojové mléko, vynikající tofu, ořechová másla ovocné sorbety. Odšťavňovač Angel Juicer dokáže lisovat  dokonce i odmočené obiloviny a semena. 

Robustní a revoluční celonerezový design ve spojení s unikátním twin gear soukolím, rotujícím při rychlosti pouze 82 otáček za minutu, vytvoří dokonalý celek. Ve šťávě díky nízkým otáčkám a kvalitnímu materiálu zůstává maximum enzymů a živin a jde tak sice o pomalejší, ale velmi šetrné lisování. Lis na ovoce Angel juicer je také výborný pro zpracování  obilí, listové  kořenové zeleniny, klíčků, bobulovin, citrusů, semen a bylinek.

Připravte si úžasné ovocné a zeleninové šťávy plné enzymů a ponechaných vitamínů. Tyto džusy jsou velmi zdravé a prospěšné pro vaše tělo.