Vyzkoušejte ovocné a zeleninové šťávy z odšťavňovačů

Očistné a jiné přírodní kúry jsou poslední dobou velkým trendem, ale mají svoje opodstatnění. Zejména  se používají vždy s jasným cílem a důležité je, že pouze pro určitý časový úsek. Není vhodné brát kúru jako každodenní součást života, protože jednotlivé byliny a jiné léčivé složky fungují jen po určitou dobu a jejich přemíra také může uškodit. Navíc je důležité mít pestrou stravu a nejlépe jíst všechno. Takže kombinovat ovoce, zeleninu, maso, mléčné výrobky a podobně. Vliv má také pitný režim.

Pro správný půst je nezbytné přesně stanovit nejen cíl, ale také přesnou dobu užívání, dávkování. Pokud si nevíte rady, dokázal by vám pomoci odborník. Pokud si chcete tělo pouze pročistit jen tak proto, abyste se cítili lépe a měli více energie, říká se tomu detox a v tomto případě jednoznačně doporučujeme pití čerstvých zeleninových a ovocných šťáv, které sei hravě a rychle připravíte v dvouhřídelovém odšťavňovači.

Pro přípravu šťáv vždy používejte ideálně co nejčerstvější sezónní plody, které vám i třeba rostou na zahrádce. Doporučujeme začínat opatrně a postupně a to pouze s jednou dávkou šťávy denně spolu s pestrým a odlehčeným jídelníčkem. Ovocná nebo zeleninová šťáva vám poskytne krátce po vypití energii na celý den a bude ji postupně zpracovávat, což je lepší než u energetických nápojů nebo kávy.Vyzkoušejte šťávy i se šnekovými odšťavňovači. Vyzkoušejte i odšťavněné zelí. Doporučujeme i ostatní recepty.

Zlepšete své zdraví díky kvalitním odšťavněným ovocným a zeleninovým šťávám.