Dvouhřídelový odšťavňovač Angel Juicer se zpětným chodem

Dvouhřídelové odšťavňovače slaví na trhu více jak 25 let a jsou celosvětově jedničkou ve své kategorii.
Především díky 25 letům neustálého vylepšování kvality a inovacím v technických oblastech se stal Angel juicer jedním z nejkvalitnějších odšťavňovačů na světě. Model  Angel juicer tak stále přispívá ke zdravému životnímu stylu. Svým majitelům je také hodnotným pomocníkem ke zdraví, hubnutí a psychické pohodě a dobré náladě.

A díky pravidelným inovacem a zlepšování je nový model Angel 8500 S zase o kousek lepší. Od předchozích modelů se liší tím, že na jeho soukolí a síto byla použita ještě o něco kvalitnější nerezová ocel. Tento odolný a kvalitní materiál se běžně používá také k výrobě chirurgických nástrojů. Ovšem veškeré ostatní parametry jako funkčnost a použití přístroje zůstává shodné jako u modelu 7500.

Nejlépe oceňovaný odšťavňovač Angel Juicer 8500S

 Rozdíl mezi modely 7500, 8500S  oproti 5500 je v automatickém zpětném reversu, který 7500 a 8500S mají. Jde o jakési bezpečnostní opatření, které chrání všechny díly odšťavňovače před poškozením a v případě přeplnění odšťavňovače je u něj aktivován zpětný chod, který automaticky sníží tlak v sítu a tím zabrání jeho případnému poškození.

Vsaďte na vítězného koně v podobě odšťavňovače nové generace.

odšťavňovač na ovoce a zeleninu